• Nilüfer Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • nilufernakliyat@hotmail.com
0216 302 72 72

7/24 Çağrı Noktası

0212 212 06 86

Mobil İletişim

0532 468 47 59

Mobil İletişim

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmaların belirli işlemler adına yükümlülükleri bulunuyor. Mesela montajlar ya da paketlemeler adına anlaşma yapabilirsiniz. Bu anlaşmaların içerisinde ek olarak seçeneklere yerleştirme hakkına da sahipsiniz. Kurulumlar veya diğer işlemler için tüm detayların baştan konuşulması önemlidir. Burada yapılacak olan işlemler hakkında teminatlar sunulacaktır. Ancak yapılmayacak olanlar hakkında da detayların konuşulması gerekiyor. 

İstanbul Nilüfer Evden Eve Nakliyat

İstanbul Nilüfer evden eve nakliyat firmalarının sorumlu olmadığı bazı durumlarda bulunuyor. Tüm bu içeriklerin sözleşmelerden de ifade edildiğini göreceksiniz. Taşınma öncesinde yapılan bu sözleşmelerin onaylanması halinde işe başlanacaktır. Hem firmalar hem de müşterilerin geçerli yükümlülükleri bilmesi gerekiyor. Örneğin firmaların temizlik konusunda hiçbir çalışması olmayacaktır. Bunun için detayların görüşülmesi halinde taşınma işlemlerine geçiş yapılmalıdır.

Tüm eşyalar adına demontajların olması söz konusudur. Kolay taşınmaları adına büyük eşyaların demontajları önemlidir. Buradan uzmanların çalışmalarına yer vermek gerekecektir. Paketlemelerin de müşterilerin tercihine göre yapılması sağlanıyor. Yeni eve taşınması işlemleri de paketlemeler ve demontajlardan sonra gerçekleşecektir. Oda oda taşınma işlemlerine yer veriliyor. Burada paketlerin açılması da sağlanacaktır. 

Nilüfer Nakliyat

Kurulum konusunda da ekibin çalışmaları bulunuyor. Kurulumdan sonra da tüm kontroller yapılarak nakliyat son buluyor. Evden eve nakliyat için ekstra diğer tüm hizmetleri de görüşebilirsiniz. Kasa ya da hayvanlar konusunda da görüşmeler yapılıyor. Evcil hayvanlar konusunda da sözleşmelerin yapılması gerekiyor. Ekstra tüm durumları konuşarak sözleşmeler dahilinde sunmalısınız.

Nilüfer nakliyat olarak firmamızda diğer firmaların ekstra olarak nitelendirdiği hizmetler de bulunuyor. Mesela duvar delinmesi bunlar arasındadır. Monte sırasında duvar delme işlemleri olacaksa bunların görüşülmesi önemlidir. Taşınmalardan önce mutlaka delme konusunda ki işlemleri sunmalısınız. Buna bağlı olarak ekibin uygun aparatlarla gelmesi söz konusudur. Klimalar için de özel çalışmalara yer veriliyor. Ancak bunun için de önceden görüşme yapılması isteniyor.

İstanbul Nilüfer Taşımacılık 

İstanbul Nilüfer taşımacılık temizlik adına da herhangi bir çalışmaya yer verilmiyor. Bu konuda çalışanların herhangi bir önleminin olmadığını bilmelisiniz. Müşterilerin taşınmadan önce önlemlerini alması gereklidir. Evden eve nakliyat öncesi detaylı temizlikler bunun için mantıksız olacaktır. Eşyaların gelmesi halinde oda oda temizlik yapılarak yerleştirmeye geçebilirsiniz.