• Nilüfer Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • nilufernakliyat@hotmail.com
0216 302 72 72

7/24 Çağrı Noktası

0212 212 06 86

Mobil İletişim

0532 468 47 59

Mobil İletişim

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti müşterilerden gelen yoğun talepler doğrultusunda hizmet alanımız içine alınmış, tüm nakliye hizmetlerinde göstermiş olduğumuz başarılı hizmet politikası aynı şekilde bu hizmet alanına daha yansıtılarak Nilüfer Nakliyat olarak tüm nakliyelerimizde ve nakliye ile bağlı hizmetlerimizde kalitemiz müşterinin gözünden kaçmamız buda güven odaklı olarak firmamızın gelişmesine yansımıştır. Bizler hizmetimizi sabit bırakmıyor çözümlerimiz teknolojiler çerçevesinde yeniliyoruz.

İstanbul Eşya Depolama

Her türlü dış etkenlere karşı korunan, sürekli temizlenip dezanfekte edilen, haşere olma ihtimaline karşı ilaçlanan güvenlikli ve kamera sistemi ile korunan sigortalı depolarımızda eşyalarınız güvende olduğunu asla unutmayınız. Dünya standartlarının üstünde bir depolama hizmet sunan firmamız sizlerin eşyalarını özel ambalaj malzemeleri ile ambalajlayarak istemeden de olsa oluşabilecek bir problemin eşyalara vereceği zararın önüne geçmektedir.
Eşyalarınıza kıyamıyorsunuz.

Onlara ihtiyacınız var. Yurtdışına mı çıkacaksınız ?  Eşyaları bırakmak zorunda kaldınız. Ancak bir gün geri dönüş yaptığınızda değer verdiğiniz eşyalara ihtiyacınız olacak . işte bu gibi durumlarda Nilüfer Nakliyat, İstanbul eşya Depolama hizmeti ile yanınızda. Eşyalarınıza verdiğiniz önemi verirler. Evinizden aldıkları eşyalarınızı depo olarak tabir edilen odaya bırakırlar. O oda sizin eşyalarınızın barınağıdır. Bekçi gözetimi sayesinde sürekli gözlem altında tutulurlar. Eşyalarınızı bıraktığınız gibi geri almanızı sağlarlar.

Eşya Depolama Şirketleri Hizmetleri Sunumu

Eşyalarınız sizin için önemli ve değerliyse başkalarına vermeyin. Bırakmayın. Güvenilir ellere emanet edin ki eşyalarınız bıraktığınız gibi geri teslim alın. Sizin için eşyalarınızı titizlikle saklayan ve 24 saat bekçi kontrolü sayesinde eşyalarınıza hiçbir şekilde zarar görmemesini sağlayan Nilüfer Nakliyat’ın Eşya Depolama hizmeti sayesinde gönül rahatlığıyla istediğiniz yere gidin gözünüz arkada kalmasın.

Konutunuza, iş yerinize ya da ofisinize veya mağazanıza ait olan tüm ürünlerin, geçici süreler ile belirli alanlarda toplanması işlemi, eşya depolama olarak ifade edilmektedir. İşletmemiz, eşyaların kapalı alanlarda, tüm sorumluluk tarafımıza ait olmak üzere depolama işlemlerini, bir hizmet sunumu anlayışı içerisinde yerine getirmektedir. Nakliyecilik sektöründe depolama olarak geçen bu uygulama, işletmemizin her alanda olduğu gibi bu alanda da sunduğu ayrıcalıklı hizmetleri arasında yer almaktadır.