bize-ulas-sol
ümraniye evden eve nakliyat, ümraniye evden eve, ümraniye evden eve nakliye, ümraniye evden eve nakliye firmaları, ümraniye evden eve taşıma, ümraniye evden eve nakliye fiyatları, ümraniye nakliyat, evden eve nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat, Bugün evden eve nakliyat olsun, ofis taşıma olsun, kurumsal taşımacılık olsun tüm nakliye hizmetlerinin veriliş tarzı müşteriye güven kazanma odaklı olsada, bu bazı firmalar tarafından maddi çıkar olarak düşünülmüş, müşterisini birçok kaliteli güvene dayalı hizmet vaadiyle kandırmış, müşterisini mağdur ederek onun hep üzülmesine hemde nakliye firmalarının hakkında kötü düşünmesine sebep olmuştur.

Evden Eve Nakliyat veren firmaların sayısının hızla artması, kalite kısarak rekabet yarışına girilmesine sebep olmuş, nakliye sektörü bu bilinçsiz kalitesiz, deneyimden noksan dolandırıcı firmalar yüzünden olumsuz etkilenmiştir.

umraniyeevdeneve

Gerek basın yolu ile, gerekse internet aracılığı ile müşterielr bu dolandırıcı firmalara karşı uyarılmıuş, fakat ucuz nakliye hizmeti almak isteyen müşterinin bu firmaları tercih etmeleri engellenememiştir.

Sonuç ne oldu derseniz müşteri cebiinden 3 kuruş daha fazla para çıkmasın derken taşıma sırasında meydana gelen olumsuz etkenler eşyalarsa büyük zarara yol açmış müşteri derin pişmanlık duymuştur. Yani prince gideyim derken evdeki bulgurdan olmuştur misali.

evden-eve-nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat, bünyesinde kadrolu ve maaşa taabi, her türlü sosyal güvencesi sağlanmış, eğitimli, kadrolu ve deneyimli personel ile ve kullandığı sağlam, dayanıklı, hijytenik ve sağlıklı ambalşaj malzemeleri, ekipmanı ve araçları ile kalitede asla rakabet kısmasına gitmemiş amaç ahlaklı hizmet vermek direktifiile en kaliteli hizmeti müşterisine sunmuştur.

Mesleki ahlak sorumlulukları içinde olmayan bilinçsiz hareket eden ve maddi çıkar peşinde koşan nakliye firmalarının sahipleri tarafından sunulan nakliye hizmeti asla nakliye hizmeti olarak değerlendirilmemeli, müşterinin ucuz taşıtayım deyip zarar görmesi halinde bunu tüm nakliye firmalarına maal etmeside ahlak dışı bir tutumdur.. Kaliteli hizmet isteyen müşteri ona göre firma seçmeli seçeceği firmayı iyi araştırmalıdır.

NİLÜFER NAKLİYAT

Evden eve nakliyat hizmeti ile istanbul kadıköy merkezli olarak sektörde hizmet vermeye başlayan firmamız, sektörde gösterdiği başarısı ile bugün kalite çıtasını yükseltmiş, istek ve talepler doğrultusunda nakliye hizmetinin tüm kollarında hizmet veren ve verdiği hizmetle bugün müşteri için vazgeçilemez olan bir firma olma başarısını göstermiş

Evden Eve Nakliyat

ofistasima.jpg

Kurumsal Taşımacılık

kurumsaltasima.jpg

Şehiriçi Taşımacılık

sehiricitasimacilik.jpg

Şehirlerarası Nakliyat

sehirlerarasitasimacilik.jpg