Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal taşımacılık olarak hizmetin birçok alanında müşterisinin taleplerini değerlendiren ve en uygun hizmet yöntemini uygulayan firmamız, ofis, büro, okul, hastane, banka, resmi yada özel işletmelerim yada devlet kurumlarının nakliye hizmetlerini en hızlı şekilde zamanındagerçekleştirecek profesyonel ekibe, ekipmana ve araçlara sahiptir.

nilufernakliyat

Kurumsal Taşımacılık hizmetini vereceğim ilşletmenin nakliye hizmetinden en iyi faydalanması için ücretsiz ekspertiz hizmetimizden eşyanın belirlenmesi ekipmanın çalışacak personel sayısının ve en uygun aracın belirlenmesi için randevu alınması gerkmektedir.

Tüm kurumların işgücü kaybı yaşamaması için eşyalartürüne göre belirlenip ambalajlanmakta, risk payına ve öncelik sırasına göre araca yüklenmesi boşaltılması yapılmaktadır.

NİÜFER NAKLİYAT

Evden eve nakliyat hizmeti ile istanbul kadıköy merkezli olarak sektörde hizmet vermeye başlayan firmamız, sektörde gösterdiği başarısı ile bugün kalite çıtasını yükseltmiş, istek ve talepler doğrultusunda nakliye hizmetinin tüm kollarında hizmet veren ve verdiği hizmetle bugün müşteri için vazgeçilemez olan bir firma olma başarısını göstermiş

Evden Eve Nakliyat

ofistasima.jpg

Kurumsal Taşımacılık

kurumsaltasima.jpg

Şehiriçi Taşımacılık

sehiricitasimacilik.jpg

Şehirlerarası Nakliyat

sehirlerarasitasimacilik.jpg